MOC5009FR2M
Description
OPTOCOUP SCHMIT TRIG LO PRO 6SMD
DataSheet
MOC5009FR2M PDF
Type Description
Series:GlobalOptoisolatorâ„¢
Package:Tape & Reel (TR)
Output Type:Open Collector
Current - Output / Channel:50 mA
Data Rate:1MHz
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Current - DC Forward (If) (Max):10mA