GCQ15-KIT-R10-5R0-A-DE
Description
0402 CLASS1 HI-Q CAPACITOR AUTOM
Catalog
Capacitor Kits
DataSheet
GCQ15-KIT-R10-5R0-A-DE PDF
Type Description
Series:GCQ
Package:Book
Part Status:Active
Kit Type:Ceramic
Capacitance Range:0.1pF ~ 5pF
Mounting Type:Surface Mount, MLCC
Voltage - Rated:50V