GRM-KIT-OVER100-DE-B
Description
0805~1210 OVER100UF SERIES
Catalog
Capacitor Kits
DataSheet
GRM-KIT-OVER100-DE-B PDF
Type Description
Series:GRM
Package:Book
Part Status:Active
Kit Type:Ceramic
Capacitance Range:100µF ~ 330µF
Mounting Type:Surface Mount, MLCC
Voltage - Rated:2.5 ~ 6.3V
Tolerance:±20%