NRF24LE1-O17Q24-S
Description
IC SAMPLE SOC SOLUTION 24QFN
DataSheet
NRF24LE1-O17Q24-S PDF
Quantity:5 Pieces
Kit Contents:NRF24LE1
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LTCK003IG#PBF
LTCK003IG#PBF
IC KIT MULTIPROTOCOL
NRF24LE1-Q48-SAMPLE
NRF24LE1-Q48-SAMPLE
IC SAMPLE RF TXRX 2.4GHZ 48QFN
SEEPROM1-KIT
SEEPROM1-KIT
KIT LOW-DENSITY SERIAL EEPROM
MVC-B2003187
MVC-B2003187
VCAD:MVC-B2003187
D38999/26JE2SD
D38999/26JE2SD
CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
LAL03TA270K
LAL03TA270K
FIXED IND 27UH 125MA 3.8 OHM TH