NRF24L01P-SAMPLE
Description
IC SAMPLE TXRX 2.4GHZ 20QFN
DataSheet
NRF24L01P-SAMPLE PDF
Quantity:5 Pieces
Kit Contents:NRF24L01
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SWITCHKIT/0605
SWITCHKIT/0605
KIT NEATSWITCH LIMIT PWR SWITCH
NRF24LU1P-O17Q32-S
NRF24LU1P-O17Q32-S
IC SAMPLE TXRX USB/OTP 32QFN
LTCK011CG#PBF
LTCK011CG#PBF
IC KIT MULTIPROTOCOL
UGF18BCT-E3/45
UGF18BCT-E3/45
DIODE ARRAY GP 100V 18A ITO220AB
E3032S.41.86
E3032S.41.86
CABLE 2COND 18AWG NATURAL 50'
GPA040A120L-FD
GPA040A120L-FD
IGBT 1200V 80A 480W TO264
NRF24L01P-SAMPLE
NRF24L01P-SAMPLE
IC SAMPLE TXRX 2.4GHZ 20QFN