RKS2440-40-B10
Description
RKS2440 LED KIT, 40W, 4K, 10-4PK
DataSheet
RKS2440-40-B10 PDF
Type Description
Series:RKS
Package:Retail Package
Part Status:Active
Kit Type:LED
Color:Cool White
Quantity Unit Price Ext. Price
RKS2220-50-A20
RKS2220-50-A20
RKS 2 FT LED KIT, 20W, 5K, 20-PK
5000043F
5000043F
3MM VLP PANEL MNT PROMO KIT
656 SERIES PROMO KIT
RKS2440-40-B10
RKS2440-40-B10