2450L/C402D
Manufacturer
Johanson Technology
VIGOR # :
Description
0402 CAP/IN/IPC 2.45GHZ DSGN KIT
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
2450L/C402D PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Kit Type:Design
Kit Contents:Assorted
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ABKIT-NETWORKING-1
ABKIT-NETWORKING-1
NETWORKING APPLICATIONS KIT
EKSM-PDADA1A-KIT
EKSM-PDADA1A-KIT
DIALOG PASSIVE STARTER KIT
L/C-603DS
L/C-603DS
0603 L-SER CAP & IND (CHIP) KIT
45494 BK005
45494 BK005
CABLE 4 PAIR 24AWG BLACK 100'
ABP2420
ABP2420
24X20 PA" STEEL BACK PNL
2450L/C402D
2450L/C402D
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT