WSK-900-0015
Manufacturer
Digital Six Laboratories, LLC
VIGOR # :
Description
SERVER ROOM KIT PRO 4G
Catalog
Sensor Kits
DataSheet
WSK-900-0015 PDF
Type Description
Series:Whisker.Block®
Package:Bulk
Part Status:Active
Kit Type:Humidity, Temperature
Quantity:4 Pieces (4 Values - 1 Each)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
STARTERKIT9700-VIBE-V
STARTERKIT9700-VIBE-V
VIBRATION MONITORING KIT
1428-1156-KIT
1428-1156-KIT
MEMS MOTION SENSOR KIT
OSK9-2TC
OSK9-2TC
OCCUPANCY SOLUTION KIT 2 DOOR TO
1825Y5000153MXR
1825Y5000153MXR
CAP CER 0.015UF 500V X7R 1825
6N25A20K
6N25A20K
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, S.S.
WSK-900-0015
WSK-900-0015
SERVER ROOM KIT PRO 4G
LP38512TJ-1.8/NOPB
LP38512TJ-1.8/NOPB
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263