ADNB-6002-EV
Manufacturer
Broadcom
VIGOR # :
Description
OPT SENS BUNDLE W/A-6000 TL CLIP
Catalog
Sensor Kits
DataSheet
ADNB-6002-EV PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Kit Type:-
Quantity:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WSK-900-0003
WSK-900-0003
REFRIGERATION KIT IND 4G
ADNB-2611
ADNB-2611
OPTICAL SENSOR WITH ROUND LENS
OPTICAL SENSOR WITH TRIMMED LENS
CD-HD2006
CD-HD2006
BRIDGE RECT 1PHASE 60V 2A
48POS ELECTRONIC HOUSING KIT