35AMPS-CSTNLKIT
Manufacturer
PulseLarsen Antenna
VIGOR # :
Description
TRANSISTOR CURR SENSE 35A
Catalog
Transformer Kits
DataSheet
35AMPS-CSTNLKIT PDF
Type Description
Series:PB002XNL
Package:Plastic Box with Bin Guide
Part Status:Obsolete
Kit Type:Current Sense
Quantity:9 Pieces (3 Values - 3 Each)
Mounting Type:Surface Mount
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
1808J0500564KXR
1808J0500564KXR
CAP CER 0.56UF 50V X7R 1808
1206J6300330FAR
1206J6300330FAR
CAP CER 33PF 630V C0G/NP0 1206
SI5338Q-B04074-GMR
SI5338Q-B04074-GMR
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
35AMPS-CSTNLKIT
35AMPS-CSTNLKIT
TRANSISTOR CURR SENSE 35A