OS1254NH-BJSW2
Manufacturer
Clarion Safety Systems
VIGOR # :
Description
NOTICE PLASTIC SIGN 10" X 14"
Catalog
Signs, Nameplates, Posters
DataSheet
OS1254NH-BJSW2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Color:Black and White Legend, Blue and White Background
For Use With/Related Products:Notice
Material:Plastic
Label Type:Notice. No Firearms.
Label Size:14.00" L x 10.00" W (355.6mm x 254.0mm)