BP192V18-4U
Description
SMART ONLINE UPS 192V RM 4U
DataSheet
BP192V18-4U PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ACB01
ACB01
G5 IPDU ACCESS HUB FOR HANDLE (C
SUPDM13
SUPDM13
OUTLET KIT BACK PANEL FOR UPS
RBC2A
RBC2A
REPLACEMENT BATT CARTRIDGE APC
416F50013ALR
416F50013ALR
CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD
LMD-4008-36L
LMD-4008-36L
CONN CONTACT SZ8 0.959" L
IPC0128
IPC0128
QFN-42 TO DIP-46 SMT ADAPTER
BP192V18-4U
BP192V18-4U
SMART ONLINE UPS 192V RM 4U