S4K2UCABLE48VI
Description
CABLE FOR 48V EXT.BAT. S4K UPS
DataSheet
S4K2UCABLE48VI PDF
Part Status:Active
Accessory Type:Cable
For Use With/Related Products:UPS Systems
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
S5KCEBCCBL3M
S5KCEBCCBL3M
EBC CABLE 3 METERS
SCV-BAT-2K
SCV-BAT-2K
EXTERNAL BATTERY PACK, CONSISTIN
PD-D11AB13USP
PD-D11AB13USP
CABINET (UP TO 3KVA) BYPASS
RC1206JR-0718RL
RC1206JR-0718RL
RES SMD 18 OHM 5% 1/4W 1206
AOZ8312DI
AOZ8312DI
TVS DIODE 2.5V 9V 12DFN
S4K2UCABLE48VI
S4K2UCABLE48VI
CABLE FOR 48V EXT.BAT. S4K UPS