BCE11A152A02US
Manufacturer
Sanyo Denki SanUPS Products
VIGOR # :
Description
Catalog
Accessories
DataSheet
BCE11A152A02US PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Battery Module
For Use With/Related Products:A11H, E11A
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
W06-SCENH1-1B
W06-SCENH1-1B
ANNUAL SERVICE AGREEMENT FOR SU6
S4KCABLE48V6
S4KCABLE48V6
6FT EXT CABLE FOR S4K2U48BAT
SCV-MBS-10K-W
SCV-MBS-10K-W
MAKE BEFORE BREAK MAINTENANCE BY
26S151C
26S151C
FIXED IND 150UH 850MA 400 MOHM
82222C
82222C
FIXED IND 2.2UH 1.1A 104 MOHM