P36D08M-BL1B
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
PDU VERT C13 C19 MONITORED INPUT
Catalog
Power Distribution, Surge Protectors
DataSheet
P36D08M-BL1B PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Mounting Type:-
Current - Max:-
Region Utilized:-
Overload Protection:-
Connector - AC Input:-
Connector - AC Output:-
Voltage - Input:-
Housing Material:-
Media Lines Protected:-
AC Outlets:-
Energy:-
Cord Length:-
Approval Agency:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
P24F03M-RD1C
P24F03M-RD1C
PDU VERT C13 C19 MONITORD OUTPUT
POWER DISTRIBUTION SWITCHBOARD
P36D26M-GN2C
P36D26M-GN2C
SOLC-120-02-F-Q-A-K
SOLC-120-02-F-Q-A-K
CONN RCPT 80POS 0.05 GOLD SMD
P36D08M-BL1B
P36D08M-BL1B
VI-B3K-CV-S
VI-B3K-CV-S
DC DC CONVERTER 40V 150W
VE-2TJ-IV-B1
VE-2TJ-IV-B1
DC DC CONVERTER 36V 150W