
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Outlet Strip |
| Mounting Type: | Bench, Floor, Wall |
| Current - Max: | 16A |
| Region Utilized: | Continental Europe |
| Overload Protection: | Circuit Breaker(s) |
| Connector - AC Input: | Type E |
| Connector - AC Output: | Type E (3) |
| Voltage - Input: | 230V |
| Housing Material: | Plastic |
| Media Lines Protected: | - |
| AC Outlets: | 3 |
| Energy: | - |
| Cord Length: | 4.9' (1.5m) |
| Approval Agency: | CE |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of PS3F15 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
3290 W/3' #10/4 (2)L5-15/5-20 SP
PT-IQ-1X2-TELE-UT
6-OUTLET SURGE PROTECTOR - BRITI
FIXED IND 22UH 4.52A 39 MOHM TH
BATT HOLDER CR-P2 2 CELL 6" LEAD
3-OUTLET POWER STRIP - FRENCH TY
TRANSMITTER TOSA