
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SmartPro |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Line Interactive (Input Regulation) |
| Voltage - Input: | 230VAC |
| Applications: | Network, Single Phase |
| Form: | Rackmount |
| Power - Rated: | 2.2kVA / 1.92kW |
| AC Outlets: | 8 (UPS) |
| Backup Time - Max Load: | 5 minutes |
| Media Lines Protected: | RS-232 |
| Voltage - Output: | 220V, 230V, 240V |
| Input Connector: | IEC320-C20 |
| Output Connector: | C13 (8) |
| Cord Length: | - |
| Approval Agency: | CE |
| Size / Dimension: | 19.488" L x 17.480" W (495.00mm x 444.00mm) |
| Height: | 3.504" (89.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SMX2200XLRT2U is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
UPS UNIT AWZ 224
UPS SMART ONLINE RACKMOUNT
UPS SMARTPRO 750VA 500W 8OUT
FIXED IND 4.7UH 15.3A 10.1 MOHM
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
UPS INTL SMART RACKMOUNT
INFRARED SENSOR