
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Unistar® SB |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Line Interactive (Input Regulation) |
| Voltage - Input: | - |
| Applications: | Desktop, Home Theater |
| Form: | Tower |
| Power - Rated: | 1kVA / 600W |
| AC Outlets: | 4 (UPS) |
| Backup Time - Max Load: | 4 minutes |
| Media Lines Protected: | - |
| Voltage - Output: | 230V |
| Input Connector: | - |
| Output Connector: | - |
| Cord Length: | - |
| Approval Agency: | - |
| Size / Dimension: | 12.598" L x 5.118" W (320.00mm x 130.00mm) |
| Height: | 7.165" (182.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of SB-10002 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
UPSPRO 120W 1200VA, 24VDC REGULA
OFFLINE UPS 850VA 230V DIN MTG
UPSPRO 120W 1200VA, 12VDC REGULA
FIXED IND 33NH 400MA 420 MOHM
DC DC CONVERTER 1.8V 117W
DC DC CONVERTER +/-12V 20W
UPS 230V 1KVA/600W 4 OUTLETS