
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SANUPS |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Type: | Standby (No Regulation) |
| Voltage - Input: | 208VAC, 220VAC, 230VAC, 240VAC |
| Applications: | General Purpose, Industrial Control |
| Form: | Rackmount |
| Power - Rated: | 3kVA / 2.1kW |
| AC Outlets: | - |
| Backup Time - Max Load: | 5 minutes |
| Media Lines Protected: | RS-232 |
| Voltage - Output: | 208V, 220V, 230V, 240V |
| Input Connector: | Hardwired |
| Output Connector: | Hardwired |
| Cord Length: | - |
| Approval Agency: | FCC, UL1778 |
| Size / Dimension: | 17.126" L x 16.142" W (435.00mm x 410.00mm) |
| Height: | 3.386" (86.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of ASE302A002USP-WMPDU is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SMARTONLINE S3MX SERIES 3-PHASE
UPS ON LINE 3000VA 120V 3G
UPS ON LINE 1000VA 230V 3G
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVDS SMD
LED DRIVER CC BOOST 35V 50MA
ONLINE UPS 3KVA 208V WITH BYPASS