
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | B66453 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Core Type: | ELP |
| Supplier Device Package: | ELP 18 x 4 x 10 |
| Material: | N97 |
| Diameter: | - |
| Inductance Factor (Al): | - |
| Tolerance: | - |
| Gap: | Ungapped |
| Effective Permeability (µe): | - |
| Initial Permeability (µi): | - |
| Core Factor (ΣI/A) mm-1: | - |
| Effective Length (le) mm: | - |
| Effective Area (Ae) mm²: | - |
| Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: | - |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: | - |
| Finish: | Uncoated |
| Height: | 4.00mm |
| Length: | 18.00mm |
| Width: | 10.00mm |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 5000 |
Current price of B66453G0000X197 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FERRITE CORE TOROID 6.44UH T38
FERRITE CORE SP 1PCS
FERRITE CORE ETD N87 1PC
CONN RCPT 64POS 0.05 GOLD SMD
MINI HOOK TO MINI HOOK 8"
FERRITE CORE ELP N97 1PC
DC DC CONVERTER 13.8V 75W