
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Core Type: | EP |
| Supplier Device Package: | EP 5 |
| Material: | N92 |
| Diameter: | - |
| Inductance Factor (Al): | 350 nH |
| Tolerance: | -20%, +30% |
| Gap: | Ungapped |
| Effective Permeability (µe): | 880 |
| Initial Permeability (µi): | 1500 |
| Core Factor (ΣI/A) mm-1: | 3.149 |
| Effective Length (le) mm: | 9.73 |
| Effective Area (Ae) mm²: | 3.09 |
| Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: | 2.3 |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: | 30 |
| Finish: | Uncoated |
| Height: | 2.85mm |
| Length: | 6.15mm |
| Width: | 3.90mm |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 6000 |
Current price of B65855A0000R092 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FERRITE CORE RM 3.1UH N41 2PCS
FERRITE CORE TOROID 12UH T37
FERRITE CORE TOROID 2.61UH N30
CONN HEADER SMD 52POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 56POS 2.54MM
FERRITE CORE
XLAMP CMU LED WHITE