78.A1GDE.4000C
Manufacturer
Apacer
VIGOR # :
Description
2GB DDR3 1333 U-DIMM 256X8 1 RAN
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
78.A1GDE.4000C PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:DDR3 SDRAM
Memory Size:2GB
Speed:1.333Gb/s
Package / Case:240-UDIMM
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SFUI1024J3BP2TO-C-MS-221-STD
SFUI1024J3BP2TO-C-MS-221-STD
MODULE FLASH NAND SLC 1GB
A4F08QD8BNWEME
A4F08QD8BNWEME
DDR4-3200 260P 8GB UNB ECC DIMM
AW12P6438BLK0M
AW12P6438BLK0M
MODULE DDR3L SDRAM 4GB 204SODIMM
18494
TWEEZER TOOTHED BLUNT 5.51"
TSD1GH
TSD1GH
1A 400V ESD CAPABILITY RECTIFIER