78.B2GD8.4000C
Manufacturer
Apacer
VIGOR # :
Description
4GB DDR3 1333 SO-DIMM 256X16 2 R
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
78.B2GD8.4000C PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:DDR3 SDRAM
Memory Size:4GB
Speed:1.333Gb/s
Package / Case:204-SODIMM
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
78.02GC6.4000C
78.02GC6.4000C
1GB DDR3 1333 SO-DIMM 128X8 1 RA
VR7PU1G6498HBFMPT
VR7PU1G6498HBFMPT
MODULE DDR3L SDRAM 8GB 204SODIMM
A4F08QD8BNPBSE
A4F08QD8BNPBSE
MODULE DDR4 SDRAM 8GB 260SODIMM
78.B2GD8.4000C
78.B2GD8.4000C
ICE40-IO
ICE40-IO
EXTENSION MODULE FOR ICE40HX1K-E
P4FMAJ75A
P4FMAJ75A
TVS DIO 400W 75V 103V UNI SMA