MT4LSDT464HG-133G4
Manufacturer
Micron Technology
VIGOR # :
Description
MODULE SDRAM 32MB 144SODIMM
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
MT4LSDT464HG-133G4 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Memory Type:SDRAM
Memory Size:32MB
Speed:133MHz
Package / Case:144-SODIMM
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT18HTF12872AY-53EB1
MT18HTF12872AY-53EB1
MODULE DDR2 SDRAM 1GB 240UDIMM
MT18HTF12872Y-40EB3
MT18HTF12872Y-40EB3
MODULE DDR2 SDRAM 1GB 240RDIMM
MT8HTF12864HY-40ED3
MT8HTF12864HY-40ED3
MODULE DDR2 SDRAM 1GB 200SODIMM
BC56-12SRWA
BC56-12SRWA
DISPLAY 7SEG 0.56" TRP RED 12DIP
F1238E48B1-FSR
F1238E48B1-FSR
FAN AXIAL 120X38MM TACH 48VDC
2650A
2650A
SPECTRUM ANALYZER 3.3GHZ HANDHLD