WD2RE02GX818-667I-PFI
Description
MODULE DDR2 SDRAM 2GB 240RDIMM
DataSheet
WD2RE02GX818-667I-PFI PDF
Memory Type:DDR2 SDRAM
Memory Size:2GB
Speed:667MHz
Quantity Unit Price Ext. Price
MT16HTF12864AY-53ED1
MT16HTF12864AY-53ED1
MODULE DDR2 SDRAM 1GB 240UDIMM
MT4HTF3264AY-40EB1
MT4HTF3264AY-40EB1
MODULE DDR2 SDRAM 256MB 240UDIMM
MT8HTF6464AY-53EB9
MT8HTF6464AY-53EB9
MODULE DDR2 SDRAM 512MB 240UDIMM
TPL-60/18X40F
TPL-60/18X40F
CAP 60F -10% +20% 2.7V T/H
NEEDLE NOSE ELECTRONIC PLIERS
25LC160D-I/MS
25LC160D-I/MS
IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8MSOP