AW12P7258BLH9M
Manufacturer
ATP Electronics, Inc.
VIGOR # :
Description
MEMORY MODULE 4GB 204RDIMM
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
AW12P7258BLH9M PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:-
Memory Size:4GB
Speed:-
Package / Case:204-RDIMM
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AL56M72A8BKF8M
AL56M72A8BKF8M
MEMORY MODULE 2GB 240PIN ECC
AY24P7298MNH9M
AY24P7298MNH9M
MEMORY MODULE 8GB 204MINIRDIMM
SQR-UD4N2G2K4SNXEB
SQR-UD4N2G2K4SNXEB
288PIN UDIMM DDR4 2400 2GB 1.2V
RM10F9763CT
RM10F9763CT
RES SMD 976K OHM 1% 1/8W 0805
MTPS8085W
MTPS8085W
EMITTER IR 855NM 100MA TO-18
894 7
SINGLE OPEN ENDED SPANNER 7 MM