MTEDCAE004SAJ-1N2
Manufacturer
Micron Technology
VIGOR # :
Description
MODULE FLASH NAND SLC 4GB
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
MTEDCAE004SAJ-1N2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Memory Type:FLASH - NAND (SLC)
Memory Size:4GB
Speed:-
Package / Case:Module
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SFUI032GJ1AE2TO-C-GS-2A1-STD
SFUI032GJ1AE2TO-C-GS-2A1-STD
MODULE FLASH NAND MLC 32GB
MTA9ASF1G72AZ-2G3B1
MTA9ASF1G72AZ-2G3B1
IC SDRAM DDR4 8GB EUDIMM FBGA
MT18VDVF12872Y-40BD4
MT18VDVF12872Y-40BD4
MODULE DDR SDRAM 1GB 184RDIMM
0603AF-681XJEW
0603AF-681XJEW
WIREWOUND INDUCTOR 680NH@7.9MHZ
CRMCF625BK
CRMCF625BK
TAPE POWER 1"X25' CARBON FIBER 6
RM 10A
RM 10A
DIODE GEN PURP 600V 1.2A AXIAL