MT9LSDT6472G-133C2
Description
MODULE SDRAM 512MB 168DIMM
DataSheet
MT9LSDT6472G-133C2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Memory Type:SDRAM
Memory Size:512MB
Speed:133MHz
Package / Case:168-DIMM
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MTA18ASF2G72PKTZ-2G6B1
MTA18ASF2G72PKTZ-2G6B1
MOD DDR4 SDRAM 16GB 288MINIRDIMM
MMM-3043-DSL
MMM-3043-DSL
DDR3-4GB
MT8JTF12864HZ-1G6G1
MT8JTF12864HZ-1G6G1
MODULE DDR3 SDRAM 1GB 204SODIMM
CAT5E TPE-100FT
CAT5E TPE-100FT
CAT5E RJ45,TPE, FLEX RATED-100FT
SPC5748CBK0AVKU2
SPC5748CBK0AVKU2
IC MCU 32BIT 6MB FLASH 176LQFP
R5110215XXWA
R5110215XXWA
DIODE GEN PURP 200V 150A DO205AA