MT4LSDT864HIY-133G2
Manufacturer
Micron Technology
VIGOR # :
Description
MODULE SDRAM 64MB 144SODIMM
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
MT4LSDT864HIY-133G2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Memory Type:SDRAM
Memory Size:64MB
Speed:133MHz
Package / Case:144-SODIMM
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT18KDF1G72AZ-1G6P1
MT18KDF1G72AZ-1G6P1
MODULE DDR3L SDRAM 8GB 240UDIMM
SGN02G64E1BG2SA-CCWRT
SGN02G64E1BG2SA-CCWRT
MODULE DDR3 SDRAM 2GB 204SODIMM
MT18VDDT12872AY-335D1
MT18VDDT12872AY-335D1
MODULE DDR SDRAM 1GB 184UDIMM
WR12W3R48FTL
WR12W3R48FTL
RES 3.48 OHM 1% 1/4W 1206