WD2FE08GX836-667G-PA
Description
MODULE DDR2 SDRAM 8GB 240FBDIMM
DataSheet
WD2FE08GX836-667G-PA PDF
Memory Type:DDR2 SDRAM
Memory Size:8GB
Speed:667MHz
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT16VDDT12864AY-335DB
MT16VDDT12864AY-335DB
MODULE DDR SDRAM 1GB 184UDIMM
WD2UE02GX818-667I-PF
WD2UE02GX818-667I-PF
MODULE DDR2 SDRAM 2GB 240UDIMM
SLN01G72F1BI1SA-DCRT-KD3
SLN01G72F1BI1SA-DCRT-KD3
MODUL DDR3L SDRAM 1GB 204SOUDIMM
TGL41-7.5CA
TGL41-7.5CA
TVS MELF 6.4V 400W BI