MT9LSDT3272AY-133D2
Description
MODULE SDRAM 256MB 168UDIMM
DataSheet
MT9LSDT3272AY-133D2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Memory Type:SDRAM
Memory Size:256MB
Speed:133MHz
Package / Case:168-UDIMM
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT18LSDT12872G-133C2
MT18LSDT12872G-133C2
MODULE SDRAM 1GB 133MHZ 168RDIMM
MT9KBF51272AKZ-1G4E1
MT9KBF51272AKZ-1G4E1
MOD DDR3L SDRAM 4GB 244MINIUDIMM
MTA18ASF2G72XF1Z-2G9WP1AB
MTA18ASF2G72XF1Z-2G9WP1AB
MODULE DDR4 16GB 288NVDIMM
19030389A
19030389A
FAN AXIAL 119X39MM 115VAC MX2B4
32746
PLIERS ELEC LONG NOSE 5.75"