MT9VDVF6472Y-40BF1
Description
MODULE DDR SDRAM 512MB 184RDIMM
DataSheet
MT9VDVF6472Y-40BF1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Memory Type:DDR SDRAM
Memory Size:512MB
Speed:400MT/s
Package / Case:184-RDIMM
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT9HTF12872KY-667A2
MT9HTF12872KY-667A2
MOD DDR2 SDRAM 1GB 244MINIRDIMM
MTEDCBR004SAJ-1N2
MTEDCBR004SAJ-1N2
MODULE FLASH NAND SLC 4GB
96SD2-1G800NN-AP4
96SD2-1G800NN-AP4
MODULE DDR2 SDRAM 1GB 800MB/S
RV8S-L-A240Z-D24
RV8S-L-A240Z-D24
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
CDBA340LL-G
CDBA340LL-G
DIODE SCHOTTKY 40V 3A DO214AC