WD3UN02GX808-1333K-PE
Description
MODULE DDR3 SDRAM 1GB 240DIMM
DataSheet
WD3UN02GX808-1333K-PE PDF
Memory Type:DDR3 SDRAM
Memory Size:1GB
Speed:1.333GHz
Package / Case:240-DIMM
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SEN02G64C4BJ2SA-25ER
SEN02G64C4BJ2SA-25ER
MODULE DDR2 SDRAM 2GB 200SODIMM
MT18HTF25672FDZ-667H1D6
MT18HTF25672FDZ-667H1D6
MODULE DDR2 SDRAM 2GB 240FBDIMM
MT9KSF25672AZ-1G4M1
MT9KSF25672AZ-1G4M1
MODULE DDR3L SDRAM 2GB 240UDIMM
4014C-6
4014C-6
RF DIR COUPLER 4GHZ-8GHZ MODULE
MB4STR
MB4STR
BRIDGE RECT 1P 400V 500MA MBS