WD3UE02GX809-1333L-PD
Description
MODULE DDR3 SDRAM 2GB 240UDIMM
DataSheet
WD3UE02GX809-1333L-PD PDF
Memory Size:2GB
Speed:1.333GHz
Package / Case:240-UDIMM
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT18VDDF12872Y-335F1
MT18VDDF12872Y-335F1
MODULE DDR SDRAM 1GB 184RDIMM
MT16HTF25664HZ-800M1
MT16HTF25664HZ-800M1
MODULE DDR2 SDRAM 2GB 200SODIMM
MT18JSF25672AZ-1G4J2
MT18JSF25672AZ-1G4J2
MODULE DDR3 SDRAM 2GB 240UDIMM
TP-POE-48
TP-POE-48
48V 18W 10/100MB POE POWER INSER