WD2SN02GX816-667I-PF
Description
MODULE DDR2 SDRAM 2GB 200SODIMM
DataSheet
WD2SN02GX816-667I-PF PDF
Memory Type:DDR2 SDRAM
Memory Size:2GB
Speed:667MHz
Package / Case:200-SODIMM
Quantity Unit Price Ext. Price
MTEDCAE008SAJ-1N2
MTEDCAE008SAJ-1N2
MODULE FLASH NAND SLC 8GB
AQD-D4U16R21-HZ
AQD-D4U16R21-HZ
MODULE DDR4 SDRAM 16GB 288RDIMM
MT18KDF51272PZ-1G4K1
MT18KDF51272PZ-1G4K1
MODULE DDR3L SDRAM 4GB 240RDIMM
1414PHKC4LP
1414PHKC4LP
BOX STEEL GRAY 12"L X 6"W
93C76AT-I/ST
93C76AT-I/ST
IC EEPROM 8KBIT SPI 3MHZ 8TSSOP
TCSD-05-D-03.00-01-SR
TCSD-05-D-03.00-01-SR
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB