MT8LSDT1664AY-133L1
Manufacturer
Micron Technology
VIGOR # :
Description
MODULE SDRAM 128MB 168UDIMM
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
MT8LSDT1664AY-133L1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Memory Type:SDRAM
Memory Size:128MB
Speed:133MHz
Package / Case:168-UDIMM
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
96D4-32G2400ER-SAL
96D4-32G2400ER-SAL
MODULE DDR4 SDRAM 32GB 288RDIMM
MT9VDVF6472Y-335F4
MT9VDVF6472Y-335F4
MODULE DDR SDRAM 512MB 184RDIMM
MT9JSF12872AY-1G4D1
MT9JSF12872AY-1G4D1
MODULE DDR3 SDRAM 1GB 240-UDIMM
1.5KE440C
1.5KE440C
TVS D5.4X7.5 356V 1500W BI
CAT25010YI-G
CAT25010YI-G
IC EEPROM 1KBIT SPI 20MHZ 8TSSOP