WD3SN02GX816-1333K-P
Description
MODULE DDR3 SDRAM 2GB 204SOUDIMM
DataSheet
WD3SN02GX816-1333K-P PDF
Memory Size:2GB
Speed:1.333GHz
Package / Case:204-SO-UDIMM
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
96D3-8G1333NN-APL
96D3-8G1333NN-APL
MODULE DDR3 SDRAM 8GB 240UDIMM
VR5EU287218EBW
VR5EU287218EBW
MODULE DDR2 SDRAM 1GB 240UDIMM
MT9VDDT6472HY-335D2
MT9VDDT6472HY-335D2
MODULE DDR SDRAM 512MB 200SODIMM
TP-SC24-40N-MPPT
TP-SC24-40N-MPPT
BATT CHARGER SOLAR 12V/24V 40A
RM-PY0006
RM-PY0006
FILAMENT CLEAR TPC 0.118" 700G