WD2UE01GX809V-667G-PQ
Description
MODULE DDR2 SDRAM 1GB 240UDIMM
DataSheet
WD2UE01GX809V-667G-PQ PDF
Memory Type:DDR2 SDRAM
Memory Size:1GB
Speed:667MHz
Package / Case:240-UDIMM
Quantity Unit Price Ext. Price
MT18JDF51272PDZ-1G6M1
MT18JDF51272PDZ-1G6M1
MODULE DDR3 SDRAM 4GB 240RDIMM
MTEDCBE004SAJ-1N2IT
MTEDCBE004SAJ-1N2IT
MODULE FLASH NAND SLC 4GB
MT16HTF25664AZ-667H1
MT16HTF25664AZ-667H1
MODULE DDR2 SDRAM 2GB 240UDIMM
800B1R5BT500XT
800B1R5BT500XT
CAP CER 1.5PF 500V C0G/NP0 1111
36379
SECURITY TORX SOFTFINISH T20S
3.0SMCJ220A
3.0SMCJ220A
TVS DIODE 3KW 220V UNI SMC