MT16LSDF6464HY-133G1
Manufacturer
Micron Technology
VIGOR # :
Description
MODULE SDRAM 512MB 144SODIMM
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
MT16LSDF6464HY-133G1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Memory Type:SDRAM
Memory Size:512MB
Speed:133MHz
Package / Case:144-SODIMM
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PC3-14900 16 GB RAM CHIP
WD3SN02GX808-1333K-PE
WD3SN02GX808-1333K-PE
MODULE DDR3 SDRAM 2GB 204SOUDIMM
SFUI16GBJ1BP2MT-C-QT-231-3V3
SFUI16GBJ1BP2MT-C-QT-231-3V3
MODULE FLASH NAND SLC 16GB
60929S
60929S
3M MERCURY VAPOR/CHLORINE 1=1BAG
AOD607A
AOD607A
MOSFET N/P-CH 30V 8A/12A TO252-4
DZ100M-9
DZ100M-9
AC/DC CONVERTER 24V 100W