VSFB25XI030G-150
Description
2.5" 7MM SATA-III 6GB
DataSheet
VSFB25XI030G-150 PDF
Part Status:Active
Memory Size:30GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:520MB/s
Speed - Write:260MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Weight:-
Size / Dimension:100.50mm x 69.85mm x 5.00mm