
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | mSATA A1-M |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Memory Size: | 64GB |
| Memory Type: | FLASH - NAND (MLC) |
| Form Factor: | mSATA |
| Speed - Read: | 530MB/s |
| Speed - Write: | 145MB/s |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Type: | SATA III |
| Current - Max: | 420mA |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Weight: | - |
| Size / Dimension: | 50.80mm x 29.85mm x 3.80mm |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of APSDM064GM9AN-2BTMN is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SSD 8GB MSATA MLC SATA III 3.3V
SSD 480GB 2.5" MLC SATA III
SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220
TRANS NPN 30V 7A SOT223
MOSFET N-CH 250V 14A I2PAK
SSD 64GB MSATA MLC SATA III 3.3V