SQF-S25M1-16G-SBE
Manufacturer
Advantech
VIGOR # :
Description
SQF 2.5" SSD 640 16G MLC
Catalog
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
DataSheet
SQF-S25M1-16G-SBE PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:-
Memory Type:-
Form Factor:-
Speed - Read:-
Speed - Write:-
Voltage - Supply:-
Type:-
Current - Max:-
Operating Temperature:-
Weight:-
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SQF-SDMS4-64G-9CB
SQF-SDMS4-64G-9CB
SSD 64GB SLC SATA DOM SATAIII
SQF-SDMS2-2G-9CB
SQF-SDMS2-2G-9CB
SSD 2GB SLC SATA DOM SATAIII
AP-UM256MR31CG-2MSNRT
AP-UM256MR31CG-2MSNRT
USB DISK MODULE SLC 90D MOUNTING
RN73H1JTTD28R4B50
RN73H1JTTD28R4B50
RES 28.4 OHM 0.1% 1/10W 0603
RLP0261R90FA20
RLP0261R90FA20
SFERNICE FIXED RESISTORS
BLM15PX471SN1D
BLM15PX471SN1D
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
SQF-S25M1-16G-SBE
SQF-S25M1-16G-SBE
SQF 2.5" SSD 640 16G MLC