APM2T42P100032GAN-7T
Description
SSD 32GB M.2 SLC SATA III 3.3V
DataSheet
APM2T42P100032GAN-7T PDF
Type Description
Series:P100
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:32GB
Memory Type:FLASH - NAND (SLC)
Form Factor:M.2 Module
Speed - Read:500MB/s
Speed - Write:150MB/s
Voltage - Supply:3.3V
Type:SATA III
Current - Max:410mA (Typ)
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:42.00mm x 22.00mm x 3.65mm