APM2T42P100032GAN-8TMW
Description
SSD 32GB M.2 MLC SATA III 3.3V
DataSheet
APM2T42P100032GAN-8TMW PDF
Type Description
Series:P100-M
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Memory Size:32GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:M.2 Module
Speed - Read:315MB/s
Speed - Write:145MB/s
Voltage - Supply:3.3V
Type:SATA III
Current - Max:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Weight:-
Size / Dimension:42mm x 22mm x 3.75mm