APS25AFB256G-4DTMT
Description
SU210-25 METAL HOUSING SLC-LITE
DataSheet
APS25AFB256G-4DTMT PDF
Type Description
Series:SU210-25
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Memory Size:256GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:505MB/s
Speed - Write:390MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:560mA
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:100.0mm x 69.84mm x 9.30mm