
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MINAS A5N |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Module |
| Motor Type: | Servo |
| Control / Drive Type: | Servo AC |
| Number of Motors: | 1 |
| Voltage - Load: | 240V |
| Current - Output: | 10A |
| Wattage - Load: | 200 W |
| Voltage - Supply: | 200 ~ 240VAC |
| Interface: | RS-232, RS-485, USB |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 55°C |
| Features: | - |
| For Use With/Related Products: | MINAS A5 Series |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5 |
Current price of MADHT1507NA1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SERVO DRIVER 1.8A 120V LOAD
SERVO DRIVER 150A 240V LOAD
SERVO DRIVER 18.7A 240V LOAD
TVS DIODE DO214AA
DC DC CONVERTER 36V 250W
SERVO DRIVER 10A 240V LOAD
CONN PLUG FMALE 47POS GOLD CRIMP