
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MINAS A6 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Type: | Module |
| Motor Type: | Servo |
| Control / Drive Type: | Servo AC |
| Number of Motors: | 1 |
| Voltage - Load: | 200V |
| Current - Output: | 80A |
| Wattage - Load: | 2400 W |
| Voltage - Supply: | 200VAC |
| Interface: | RS-232, RS-485, USB |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 55°C |
| Features: | - |
| For Use With/Related Products: | MINAS A6 Series |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MEDLN93SE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
VFD-MS300, 1HP 0.75KW 460V 2.7A
AMPLIFIER BLDC 120V 50W FOR 90M
BLDC DRIVE
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
SIDEKICK 7B
SERVO DRIVE A6N 200V 2.4KW 80A
CONN COAX PLUG STR 75 OHM SOLDER