
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Type: | DC Motor |
| Function: | Vibration, ERM |
| Motor Type: | - |
| Voltage - Rated: | 3VDC |
| RPM: | 13000 RPM |
| Torque - Rated (oz-in / mNm): | - |
| Power - Rated: | - |
| Encoder Type: | - |
| Size / Dimension: | Square - 0.150" Dia x 0.150" L (3.80mm x 3.80mm) |
| Diameter - Shaft: | - |
| Length - Shaft and Bearing: | 0.165" (4.20mm) |
| Mounting Hole Spacing: | - |
| Termination Style: | Pressure Contact |
| Features: | - |
| Gear Reduction Ratio: | - |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): | - |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 70°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of Z32TH7B2882001D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SERVOMOTOR 3000 RPM 100/200V
L16-S MINIATURE LINEAR ACTUATOR
SERVOMOTOR RC 5V 9G METAL GEAR
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
XTAL OSC XO 52.9920MHZ CMOS SMD
VIBRATION ERM MTR 13000 RPM 3V
AC FAN AXIAL 80X80X38MM 130V, HI