
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Technology: | Piezoelectric |
| Type: | Closed Frame (Pull) |
| Duty Cycle: | - |
| Voltage - Rated: | 5VDC |
| Stroke Length: | 0.256" (6.50mm) |
| Power (Watts): | 3 W |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Bushing Thread: | - |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Solder Tab |
| Size / Dimension: | 1.024" L x 1.024" W x 0.984" H (26.00mm x 26.00mm x 25.00mm) |
| Diameter - Shaft: | - |
| Shaft Detail: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of AF-M12 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PIEZO MOTOR, STAGE, ACTUATOR 10M
SOLENOID PUSH 4V
PIEZO MOTOR, STAGE, ACTUATOR 15M
FIXED IND 4.7UH 2.1A 55 MOHM TH
AUTOFOCUS LENS, M12, 6MM
LED XLAMP WARM WHITE 2700K SMD
DC DC CONVERTER 13.8V 200W