SN-6900-AT
Description
ROUTER 4G LTE NA VERIZON NO FB
DataSheet
SN-6900-AT PDF
Package:Bulk
Part Status:Last Time Buy
Function:Router
Modulation or Protocol:LTE
Frequency:700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz